Získávám data ...

Model: 153101
Termín dodání ve dnech: Vyberte velikost

The Mountain Junior

Nejoblíbenější trička pro školy a mateřské školy. Vzhledem k módnímu designu se uchytily u maminek a jejich kamarádek.


Děti mají také své chutě, zájmy a rozmary. Ukažme jim, jak mohou projevit svůj styl. Dětská trička The Mountain jsou pro výjimečně a neprůměrné děti. Pro bojovníky s draky, dinosaury a dalšími strašidly, stejně jako pro citlivé duše, které milují zvířata a přírodu. Pro děti je nejdůležitější uznání v očích vrstevníků. Pro rodiče je důležitá kvalita a trvanlivost triček.

Nejdůležitější informace pro rodiče

  • TISK - metoda sítotisku – při tisku jsou do struktury vláken přitlačována speciální barviva, takže tisk je prakticky nepostřehnutelný, příjemný na dotek a extrémně odolný. Trička se díky svému extrémně realistickému tisku často nazývají 3D trička. Díky ručnímu zbarvení tkaniny je účinek tzv. mramorovaný, takže pozadí každého trička je jedinečné.

  • ŠITÍ - bez postranních švů, které výrazně ovlivňují odolnost trička.

  • KVALITA - silná bavlna, odolná proti deformaci a smrštění pomocí předběžného smršťování.

  • MATERIÁL - 100% vysoce kvalitní bavlna (180-200g) s hustou vazbou.

  • EKOLOGIE - certifikát Oeko-Tex® - materiály použité ve všech fázích výroby nepoškozují životní prostředí.

  • VÝROBCE USA.

 

Trička The Mountain jsou vyráběna v americké velikosti, takže jsou větší než typické evropské. Pokud jste si po přečtení výše uvedené vizualizace nevybrali velikost, doporučujeme vybrat jednu menší než obvykle. V případě, že nosíš velikost XL, můžeš zvážit i koupi velikosti L.


Pokyny k mytí a žehlení.
První ruční praní doporučeno. Praní v pračce do 30°C. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Žehlení pouze na levé straně.