Získávám data ...

Model: 533119
Termín dodání ve dnech: Vyberte velikost
Cena:
480,00
stara cena: 1198,98 Kč
Ušetříte 719.42 Kč
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 1198.98 CZK
Přepravní náklady: 120.02 Kč

Mikina s kapuci - Junior The Mountain

Skvělé mikiny do školy a školky.

Teplé, měkké a pohodlné.

Děti mají také svůj vlastní vkus, zájmy a rozmary. Nechte je to ukázat zajímavým způsobem. Dětské mikiny The Mountain jsou určeny pro neobvyklé a nebojácné děti. Pro dobyvatele draků, dinosaurů a jiných obav, stejně jako pro citlivé duše, které milují zvířata a přírodu. Nejdůležitější věcí pro dítě je uznání v očích vrstevníků. Kvalita a trvanlivost jsou pro rodiče důležité.

Nejdůležitější informace pro rodiče:

  • NADRUK - metoda sítotisku – při tisku jsou do struktury vláken přitlačována speciální barviva, takže tisk je prakticky nepostřehnutelný, příjemný na dotek a extrémně odolný. Trička se díky svému extrémně realistickému tisku často nazývají 3D trička. Díky ručnímu zbarvení tkaniny je účinek tzv. mramorovaný, takže pozadí každého trička je jedinečné.
  • MATERIAŁ - 80% bawlna, 20% polyester
  • EKOLOGIE - Certifikát Oeko-Tex® – ve všech fázích použitých výrobních materiálů nepoškozuje životní prostředí,
  • Původ – USA

Mikina The Mountain jsou vyráběna v americké velikosti,takže jsou větší než typické evropské. Pokud jste si po přečtení výše uvedené vizualizace nevybrali velikost, doporučujeme vybrat jednu menší než obvykle.

Pokyny k mytí a žehlení. První ruční praní doporučeno. Praní v pračce do 30°C. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Žehlení pouze na levé straně.

Zákazníci, kteří si tento výrobek koupili, vybrali si také ...